O nás

Jsme rodinná firma s malou textilní výrobou v severních Čechách.

Naše výroba je zaměřena na pletené šňůry a lana převážně pro oděvní a technickou konfekci a pro průmyslové použití (např. automotive). Vyrábíme stáčená lana v krátkých a středních délkách z přírodních vláken a nově i z textilních materiálů druhotné výroby. Umíme speciální i designové oplety kabelů a ocelových lan. Rádi ve výrobcích využíváme bezpečnostních prvků (fluorescenční, reflexní, vyzařující, luminiscenční). Máme k dispozici řezací a dělící stroje, umíme provaznické úpravy a macramé. A jsme otevřeni novým výzvám.

Se zájmem sledujeme zahraniční trendy a snažíme se průběžně inovovat technologii výroby. Také produkujeme vlastní výrobky, které nachází uplatnění ve sportu (vybavení dětských hřišť, sportovišť), volnočasových aktivitách, chovatelství, domácnosti aj. 

V roce 2022 jsme ve Varnsdorfu otevřeli volný prodej „skladovek“ splétaných výrobků (pletárna v areálu Velveta a.s.) a pořád se těšíme z každé návštěvy vesměs našich sousedů, nikdo zatím neodešel bez šňůry nebo lana 😊. Abychom však zůstali konkurenceschopní a podpořili prodej z výroby, přicházíme, jak si dnešní doba žádá, s eshopem našeho českého výrobku. Výhodou je pro vás neřešit prodejní dobu a nakoupit z pohodlí domova či kanceláře. Je možnost nákupu za velkoobchodní i maloobchodní ceny (balení/metráž).

Ať se daří! A děkujeme za Váš zájem.

Tým ROMAK Group s.r.o. Varnsdorf